دامنه رند

لیست قیمت دامنه رند

دامنه های رند پیشنهادیسایر دامنه های رند

قیمت

6,500,000تومان

قیمت

90,000,000تومان

دامنه رند

در فی چند می تونید انواع دامنه های رند و خاص رو برای کار خودتون پیدا کنید و سفارش بدید. قیمت هر دامنه مشخص شده و فقط کافیست روی دکمه خرید کلیک کنید و از اون به بعد صاحب دامنه رند مورد نظرتون بشید. حتما می دونید که وقتی صاحب یک دامنه میشید تا زمانی که اون دامنه رو تمدید میکنید صاحب دامنه خواهید بود. پس خرید دامین می تونه یک فرصت خوب برای بیزینس برای شما باشه. دامنه خوب و رند یک سرمایه ارزشمند محسوب میشه و می تونه توی رشد و پیشرفت کاری شما تاثیر زیادی داشته باشه.

دومین های خاص

در هر زمینه کاری که فعالیت دارین ما براتون دامنه خاص و شیک موجود داریم. کافیه از منوی دسته بندی نوع دامین رو انتخاب کنید و لیست قیمت دومین خاص مورد نظرتون رو ببینید.

فروش دامنه های کوتاه و شیک

اگر به دنبال دامنه های کوتاه و شیک هستید یا اگر به دنبال دامین های 4 حرفی ، 5 حرفی یا بیشتر هستید براتون کلی دامنه کوتاه موجود داریم.

دامنه رند به چه دامنه هایی میگن؟

دامنه رند در واقع آدرس سر راست وبسایت شماست. دامنه هرچی کوتاه تر باشه و هرچی بهتر در ذهن ها بمونه رندتر محسوب میشه. هر چه یک آدرس دومین (domain) از نظر شما زیباتر باشه به همون اندازه رندتر محسوب میشه و خب ارزشمندتر هم میشه. از طرف دیگه دامنه هایی که کلمات مرتبط با یک فعالیت خاص رو داشته باشن هم جزو دامنه های رند محسوب میشن.

 

مزایای خرید دامنه رند

  • دامنه های رند سرمایه محسوب میشن، یعنی رند بودن یک دامنه و خاص بودن اون برای شما یک سرمایه عالی هست. ازونجایی که دامنه ها قابلیت نقل و انتقال دارند این شما هستید که تعیین می کنید که از دامنه استفاده کنید یا اون رو بفروشید.
  • دامنه رند خیلی زود تو ذهن ها می مونه و برند وب سایت شما میشه. در واقع دامنه شیک همون برند وب سایت شماست که می تونید باهاش خیلی زود معروف بشید.
  • دامنه های رند از نظر موتورهای جستجوگر رتبه بهتری میگیرن چراکه کاربران خیلی راحت با جستجوی عبارتی رند سایت شمارو در گوگل پیدا می کنن.

# دومین شیک # دامنه خاص # دامنه شیک # دامنه رند # دومین رند # فروش دامنه # ثبت دامنه

 

نحوه خرید دامنه :

جهت خرید این دامنه با شماره تلفن 02191010434 تماس حاصل نمایید