دامنه رند

www.bridgelux.ir

بریجلوکس

قیمت : 45,000,000 تومان
افزودن به سبد خرید

بریج لوکس

بریج لوکس یک برند بزرگ تولید کننده قعطات LED و محصولات مربوط به روشنایی در جهان می باشد. اگر در زمینه فروش محصولات bridge lux فعالیت دارید یا می خواهید نمایندگی فروش بریجلوکس را در ایران داشته باشید بدون شک دامنه bridgelux.ir مناسب شماست و در بیزینس شما بسیار تاثیر گذار است.

نمایندگی بریج لوکس

اگر می خواهید به عنوان نمایندگی فروش محصولات بریج لوکس در ایران فعالیت کنید، می بایست در اولین قدم دامنه bridgelux.ir را برای خود ثبت کنید. با اینکار اعتبار کاری خود را چند برابر می کنید.

درباره بریجلوکس

 Bridgelux به شرکت ها، صنایع و مردم کمک می کند تا قدرت و امکان نور را تجربه کنند. از سال 2002، بریجلوکس راه‌حل‌های روشنایی حالت جامد را طراحی کرده است که عملکرد بالا، کارآمد انرژی، مقرون‌به‌صرفه و ادغام آسان هستند.

از سری موفق Vero® گرفته تا روشنایی هوشمند، Bridgelux پلتفرم‌های جدید را در سطح جهانی هدایت می‌کند. به عنوان یک شرکت یکپارچه ، فرآیند بریجلوکس سریع است، بنابراین این شرکت به سرعت  به نیازهای مشتریان، خواه مشتری مصرف کننده باشد یا سازنده لوازم جانبی یا توزیع کننده چراغ روشنایی پاسخ می دهد.
شرکت بریجلوکس تحقیق و توسعه نیمه هادی های بزرگ را به همکاری های مهم در زمینه گسترش فناوری LED گرداوری می کند. بریج لوکس عضو گروه های صنعتی جهانی مانند CSA و ASSIL هستیم، زیرا در راه حل های جدید برای مشکلات فعلی و آینده ای بهتر برای روشنایی حالت جامد مشارکت می کند.

نحوه خرید دامنه :

جهت خرید این دامنه با شماره تلفن 02191010434 تماس حاصل نمایید