درباره فی چند

فی چند چیست ؟

فی چند به زبان ساده یعنی "قیمت چند" اما فقط به قیمت خلاصه نمیشه. مشخصات و تصاویر هر چی بخوای توی فی چند پیدا میشه. فقط کافیه چیزی که میخوای قیمتشو بدونی یا چیزی که میخوای راجع بهش اطلاعات کسب کنی توی کادر جستجو تایپ کنی. خیلی راحت به چیزی که میخوای میرسی. می تونی قیمت فروشندگان مختلف اون محصول رو با هم مقایسه کنی و چیزی که میخوای در نهایت خرید کنی.

فی چند همه چیز رو در خودش گرداوری میکنه و به مرور پربارتر میشه. از اونجایی که این وب سایت مستقیم به صاحبان مشاغل مختلف وصله هر روز اطلاعات جدیدتری رو کسب میکنه. هر روز محصول یا خدمات جدیدی به فهرست سایت اضافه میشه و شما با محصولات جدید برند ها هم آشنا میشید.

پس فی چند نه تنها مرجعی برای دیدن و مقایسه کردن قیمت هاست بلکه پایگاهی برای کسب اطلاعات و نظرات محصولات و خدمات مختلفه.

 

فی چند برای کاربران و مشتریان

مشتریانی که به دنبال یک محصول یا خدمات هستند خیلی راحت از طریق سایت فی چند اون رو پیدا می کنن. مشخصات هرچیز رو می بینن و مقایسه می کنن. قیمتی که فروشندگان مختلف برای اون محصول و یا خدمات ارائه کردنن می بینن و با قیمت سایرین مقایسه می کنن و در نهایت خرید رو انجام میدن.

 

فی چند برای صاحبان مشاغل

فی چند برای صاحبان مشاغل مرکز فروش و بازاریابی انواع و اقسام محصولات و خدماته. یک پایگاه حرفه ای برای پیدا کردن مشتریه. فی چند به واسطه تجربه چندین ساله شرکتی که پشتیبانش هست خیلی خوب در موتورهای جستجوگر دیده میشه. بدون شک این سایت ویترین خوب برای مشاغل مختلفه. صاحبین مشاغل میتونن قیمت هر محصولی که برای فروش دارن یا قیمت هر خدماتی که برای ارائه دارن در فی چند اعلام کنن و فروش و تبلیغات اون رو به فی چند بسپارن.

 

فی چند توسط چه شرکتی اداره میشه؟ 

فی چند بوسیله شرکت نیتا ران پارس راه اندازی شده و به صورت مستقیم توسط همین شرکت پشتیبانی میشه. این شرکت سال هاست که در زمینه وب و فن آوری اطلاعت فعالیت داره و پشتیبان سایت های موفقی در زمینه های مختلف بوده. این شرکت بزرگترین سرمایشو که همون تجربه دیرینشه روی سایت فی چند گذاشته و مجموعه ای از بهترین ویژگی های یک وب سایت خوبو با ایده های جدید در سایت فی چند خلاصه کرده.