دامنه رند

www.safetyjogger.ir

سیفتی جاگر

کفش ایمنی و کار سیفتی جاگر

قیمت : 55,000,000 تومان
افزودن به سبد خرید

کفش سیفتی جاگر

سیفتی جاگگر یکی از برند های برتر تولید کننده کفش های ایمنی و کفش کار می باشد. اگر فروشنده محصولات سیفتی جاگر هستید خرید این دامنه برند را به شما توصیه می کنیم.

نمایندگی سیفتی جاگر در ایران

نمایندگی برند سیفتی جاگر در ایران هستید؟ با خرید دامنه سیفتی جاگر به آدرس safetyjogger.ir اعتبار کاری خود را چند برابر کنید و به عنوان مرجع اصلی سیفتی جاگر فعالیت کنید.

 

درباره سیفتی جاگر

چیزی که به عنوان یک کارخانه کفش کوچک در بلژیک به نام «کورتینا» شروع شد، به یک تجارت بین‌المللی تبدیل شد که متشکل از برندهای بسیاری است که Safety Jogger یکی از اولین برندهای آن است.

امروزه Safety Jogger یک برند بین المللی PPE (تجهیزات محافظ شخصی)، بخشی از Cortina است. عضویت در کورتینا Safety Jogger را به یک برند پایدار تبدیل می کند. این همچنین به ما این فرصت را می دهد که در بازار خود سریع رشد کنیم، بدون اینکه کیفیت در این روند کاهش یابد.

Safety Jogger سالانه بیش از 32 میلیون جفت کفش را در سراسر جهان می فروشد. ما قادر به انجام این کار هستیم زیرا Safety Jogger می‌تواند به تیمی فوق‌العاده تکیه کند که انگیزه بالایی دارند تا بیش از 100% برای جلب رضایت مشتریان خود ارائه دهند. علاوه بر این، Safety Jogger همچنین می تواند به یک زنجیره تامین بی عیب و نقص و مدیریت سهام زنده تکیه کند.

نحوه خرید دامنه :

جهت خرید این دامنه با شماره تلفن 02191010434 تماس حاصل نمایید