باتری قلمی آلکالاین شیائومی ZI5 بسته 10 عددی

  •  نوع باتری: AA
  •  نوع تکنولوژی باتری: آلکالاین
Give a Name

30,000 تومان

19,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

معرفی کوتاه باتری قلمی آلکالاین شیائومی ZI5

یکی از اقلام مصرفی هر منزلی باتری است با این که کمتر در معرض دید قرار میگیرد، ولی دارای اهمیت فراوانی است و باید به انتخاب آن توجه کرد زیرا در صورت اکسید شدن در دستگاه میتواند به وسیله مورد نظر آسیب برساند و عمر آن را کاهش هد.

باتری‌های قلیایی (یا باتریهای آلکالاین) نوعی از باتریها هستند که، بر خلاف دیگر باتری ها دارای فضای قلیایی هستند به این معنا که اکسیده نمی شوند و دارای طول عمر و شارژ دهی بهتری هستند و دارای ویژگی هایی همچون: شدت و قدرت تخلیه بالاتر، مقاومت داخلی کمتر و ثابت تر، هزینه تخلیه در ساعت اقتصادی تر، زمان نگهداری بهتر و بیش تر، مقاومت بیشتر در برابر تخلیه مداوم و شیب مناسب تخلیه و طول عمر بیشتر هستند.

این به این معنا است که این دست از باتری ها دارای صرفه اقتصادی و ایمنی بیشتری هستند و دربرابر حرارت واکنش های انفجاری از خود نشان نمی دهند. مواردی از آتش سوزی در منازل به دلیل گرمای بیش از حد به باتری ها بوده که خود یکی از موارد پیش پا افتاده ولی مهم ایمنی در منزل است.

شرکت شیائومی با درجه بندی AA اقدام به تولید باتری قلمی نموده که موارد استفاده گوناگونی همچون اسمارت کنترل ها، ساعت ها، موس ها و اسباب بازی ها از موارد استفاده این باتری است رنگ بندی های شاد آن این نوع باتری را مناسب فضاهای کودکان کرده و تعداد 10 تایی آن نشان از صرفه اقتصادی این نوع از باتری است که به کاربر بیشترین زمان شارژدهی را می دهد.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
*