تاریخ انتشار: 95-11-21 12:11:06 پنج شنبه
(289)

سهم 1.2 درصدی سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا در بین دیگر نسخه های اندروید

سیستم عامل اندروید نوقا گوگل با سهمی 1.2 درصدی با استقبال کمی مواجه شد و سیستم عامل اندروید 5.0 آب نبات چوبی با سهمی 32 درصدی در صدر جدول نسخه های مختلف اندروید قرار دارد.

شرکت گوگل در تابستان سال گذشته بود که سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا را برای محصولات خود منتشر کرد و سپس کمپانی های دیگر نیز به مرور زمان سیستم عامل مورد بحث را برای گوشی های هوشمند خود منتشر کردند.

در حالی که چند ماهی از انتشار اندروید 7.0 جدید گوگل می گذرد اما به نظر می رسد تعداد اسمارتفون کمی به این سیستم عامل بروزرسانی شده است.

براساس آمار انتشاری جدید، در حال حاضر سهم اندروید 7.0 نوقا میان دیگر نسخه ها تنها 1.2 درصدی است. اندروید5.0آب نبات چوبیبا سهمی 32درصدی بالاترین سهم را داشته و پس از آن اندروید 6.0 مارشملو با سهمی 30 درصدی قرار گرفته است. کمترین سهم نیز به اندروید 2.3 شیرینی زنجفیلی با سهم 11 درصد اختصاص داشته و انتظار می رود بزودی سهم اندروید نوقا افزایش یابد.

در اخباری مرتبط شرکت گوگل 9 فوریه سیستم عامل اندروید ور 2.0 را به عنوان نسخه جدید پلتفرم پوشیدنی خود منتشر می کند. از آنجایی که تعداد محدودی از شرکت ها بروزرسانی اندروید 7.0 نوقا را برای محصولات خود منتشر کردند، از این رو سهم نسخه مورد اشاره اندرویدی بالا نبوده است و باید منتظر افزایش سهم آن در آینده نزدیک بود.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
برچسپ ها